De bibliotheek wordt deze zomer twee keer omgetoverd tot een echt peuterparadijs. Op maandag 6 juli en maandag 24 augustus zijn (groot)ouders met kinderen van 0 tot 3 jaar welkom voor een gratis peuterspeelpunt vol leuke activiteiten.
Op maandag 6 juli zorgt juf Liesbet van 9.30 tot 11.30 uur voor een verrassende voorstelling, speciaal afgestemd op de allerkleinsten. De bekende vormen, kleuren en bewegingen uit het populaire kinderprogramma prikkelen de nieuwsgierigheid van jonge kinderen.
Op maandag 24 augustus staat een heuse peuterkermis op het programma. Tussen 9.30 en 11.30 uur kunnen peuters eendjes vissen, potjes omgooien en deelnemen aan verschillende speelse activiteiten. Misschien valt er zelfs een leuke prijs te winnen.
Naast deze speciale activiteiten in de bib zijn er tijdens de zomervakantie ook verschillende reguliere peuterspeelpunten in LDC t Scholeke:
- Maandag 13 juli van 9.30 tot 11.30 uur
- Maandag 3 augustus van 9.30 tot 11.30 uur
- Maandag 10 augustus van 9.30 tot 11.30 uur
Het peuterspeelpunt is een gratis ontmoetingsmoment voor babys en peuters van 0 tot 3 jaar, samen met hun (groot)ouders. Kinderen krijgen er de kans om te spelen, ontdekken en andere leeftijdsgenootjes te ontmoeten.
